На наступний день після відкриття у Києві зруйнували німецьку велостанцию

На следующий день после открытия в Киеве разрушили немецкую велостанцию

На ранок 16 серпня відкрита напередодні станція велопрокатів «Bike sharing» біля метро «Героїв Дніпра» в Києві виявилася зруйнованою. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив паблік «Борщагівка Інфо» та оприлюднив фото розкиданих по газону велосипедів.

«На «Героїв Дніпра» невідомі знищили точку з прокату муніципальних велосипедів», — йдеться в повідомленні.

Користувачі Мережі обурилися такого вандалізму. «Не встигли відкритися, а вже ламають!! Быдлота!!», «Роботяги цього не зроблять, а зробить шелупонь, якій гроші на дозу або бухло треба», «Не в тій країні ми живемо, щоб для людей такі блага створювати», — пишуть коментатори.

У той же час «Інформатор» повідомляє, що причиною такого непривабливого вигляду велостанции міг стати ураган, який вночі пронісся по столиці.

Видання зазначає, що орендувати велосипед можна на 33-х станціях, зокрема, біля метро «Лук’янівська», «Почайна», «Золоті ворота», «Арсенальна», «Оболонь», «Мінська», «Героїв Дніпра», «Лівобережна», «Харківська», «Позняки», «Осокорки», «Тараса Шевченка», «Контрактова площа», на Верхньому Валу біля Київського велотреку, на Софіївській площі, Майдані Незалежності, Михайлівської, Контрактовій та Поштовій площах, на вулицях Хрещатик (КМДА) і Архітектора Городецького, в парку ім.Тараса Шевченка, на Райдужному масиві та на Русанівській набережній.

На следующий день после открытия в Киеве разрушили немецкую велостанциюНа следующий день после открытия в Киеве разрушили немецкую велостанцию На следующий день после открытия в Киеве разрушили немецкую велостанцию

«>

17.08.2018
07:36
Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *