Франція закриває торгове представництво в РФ

Влада Франції прийняла рішення закрити службу посольства Франції, яка забезпечує діяльність державної організації Business France в Росії (є представництвом з торгівлі та інвестицій між двома країнами).

Рішення вступає в силу вже з 16 липня, зокрема, після повідомлення від російських органів влади про те, що «відтепер Business France більше не дозволяється здійснювати свою діяльність в Росії в рамках положень французького законодавства, що припиняє тривалий період переговорів з питання статусу Бюро Business France в РФ, яка, згідно французькому законодавству, є невід’ємною частиною дипломатичної структури».

Як пояснили в дипломатичній місії Франції, причиною такого рішення стало погіршення умов роботи в Росії. Зокрема, на банківський рахунок організації були накладені незаконні, на думку французької сторони, арешти.

Це відбувалося всупереч тому, що торгпредставительство захищено Віденською Конвенцією. Крім цього російська влада вислала з країни директора організації, яка має дипломатичний паспорт.

«Дійсно, місцеві умови, по всій видимості, не дозволяють Business France здійснювати завдання державної служби за підтримки французьких підприємств на території Російської Федерації», — підкреслюється в повідомленні.

Facenews

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *